Шановні жителі!

Дата: 28.01.2022 14:10

Кількість захворювань на коронавірус зростає щодня.
34 408 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 січня,  зокрема, захворіли 5 341 дітей та 808 медпрацівників.
     Одеська область серед лідерів з кількості захворювання на коронавірус.
Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в Івано-Франківській (2807), Львівській (2793), Одеській (2406) областях,  м. Київ (2384) і Житомирській (1988) області.
У Красносільській громаді виявлено 22 нових випадки на коронавірус, з них 4 дітей.
Загалом у громаді хворіють 35 чоловік.
Щеплено 7917 осіб.
     МОЗ радить: при перших симптомах захворювання  зв'яжіться зі своїм сімейним лікарем та дотримуйтесь його інструкцій, залишайтесь вдома та обмежте контакти з іншими людьми.
Якщо йдете до лікаря на прийом, то обов’язково використовуйте засоби індивідуального захисту, уникайте великих скупчень людей та тримайте дистанцію.
Пам’ятайте, що COVID-19 швидко поширюється, тому не наражайте інших на небезпеку інфікування.