28  січня  відбулося  свято, що об'єднує вже багато поколінь дітей та дорослих, що захопленні зібранням конструкторів.

Дата: 31.01.2022 11:46

Для більшості з них першою асоціацією зі словом "конструктор" є назва "Lego". А свято називається Міжнародний день Lego.
В Іванівському навчально-виховному комплексі «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія – заклад дошкільної освіти» учні 1-4 класів та вихованці групи короткочасного перебування з захопленням збирали Lego та виконували різні завдання, а учні 5 класу разом з вчителем математики Кондратьєвою А.Є.  вивчали  дроби.
Конструктор "Lego" вчить конструюванню, яке впливає на різні функції розвитку дитини.
А чи знали ви:
Назва «Лего» походить від фрази «leg godt», що перекладається, як «захоплююча гра».
Всього налічується 3900 елементів Lego і 58 кольорів.
На кожного жителя планети припадає по 64 деталі конструктора «Lego».
З 40 мільярдів поставлених один на одного кубиків «Lego» можна зібрати вежу, яка досягне Місяця.
Чи знаєте ви, що набори «Лего» 1960-х років легко стикуються з наборами «Lego» 2010-го?
Незважаючи на зміни дизайну – цеглини стикуються вже більше 50 років однаково