Оточуюче середовище – це дзеркало наших вчинків

Дата: 03.02.2022 17:03

Сьогодні вкотре по вул. Незалежності в районі пам’ятника загиблим воїнам  у с. Красносілці було виявлено перевернутий альфатер зі сміттям. Як результат -  частина сміття висипалася, пакети розривають собаки, вітер розносить пакунки околицею. Якщо бешкетникам це приносить задоволення, то більшості жителів і робітникам з благоустрою – зовсім навпаки.
Такі інциденти у селі відбуваються з певною періодичністю  - по вул. Польовій, Новій, біля сільради, на перехресті вул. Радгоспної і Л. Українки та інших вулицях.
Кожен хоче жити в розвиненому чистому і привабливому населеному пункті, ми говоримо про європейські цінності і вчимо інших. Тож і розпочинати потрібно із себе. Адже оточуюче середовище – це дзеркало наших вчинків.
Сподіваюсь, що у нашій громаді більше не буде таких прикрих випадків. Давайте поважати працю комунальників та один одного.