Всесвітній день читання вголос

Дата: 05.02.2022 10:58

На цьому тижні, учні Корсунського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія - заклад дошкільної освіти» долучилися до Всесвітнього дня читання вголос.

Класні керівники молодших та старших класів взяли активну участь в онлайн-читаннях. Адже у наш час дуже важливо виховувати любов до книг, духовно та інтелектуально розвивати. Зокрема, учні 2-го класу з класним керівником Логвиненко Ю.В. на уроці читання поговорили про улюблені книжки кожного з учнів та зачитали своїм друзям рядки з них.

Також у класі створено куточок юного читача з цікавими та корисними книгами.

Учні 3-го класу з класним керівником Любченко О. В. показали коротенькі відео, на яких декламували улюблені вірші та прозові твори (деякі учні навіть напам’ять).

Учні 4-го класу разом з Білоусовою Л.В. красиво та виразно читали рядки відомих творів та обговорювали різні цікавинки з прочитаного.

Найактивніші учні з 5 – 9 класів теж взяли участь у святі читання вголос. Весь тиждень на уроках літератури вчителі виділяли час учням для прояву своїх читацьких вподобань. В.о. директора Бізюк О. С., педагог організатор Микитчук Л. М. та бібліотекар Столяр М. Ю. провели позакласні онлайн-читання для учнів 5-9 класів.

Долучайтеся до святкування Всесвітнього дня читання вголос та відкривайте для себе нові книги та враження.