Медіаграмотність — сукупність знань, навичок та умінь, що дозволяють людям аналізувати, критично оцінювати і створювати різноманітні повідомлення для різних типів медіа.

Дата: 14.02.2022 16:22

Окрім того, медіаграмотність передбачає вміння розуміти й аналізувати, як медіа функціонують у суспільстві та який вплив вони мають.

Нещодавно, в Іванівському навчально-виховному комплексі «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія – заклад дошкільної освіти» відбулося заняття з елементами тренінгу на тему "Знайомство з інфомедійною грамотністю", яке провела з викладачами гімназії вчителька історії Гавриленко Сніжана Леонідівна.

Учасники тренінгу дізналися:

яким чином змінюється інформація на шляху від адресата до адресанта (втрачається/переакцентується/спотворюється тощо);

отримали практичні навички ідентифікації ознак інформаційної бульбашки та дізналися у чому може бути її небезпека;

дізналися як відбувається інформаційний рух з величезною кількістю джерел та як на цей процес впливають лідери думок; та ще безліч корисної та цікавої інформації.