Атестація педагогічних працівників ЗЗСО та ЗДО Красносільської ТГ триває…

Дата: 14.02.2022 16:29

Кожні п’ять років педагогічні працівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти здають своєрідний екзамен - проходять атестацію.

Атестація спрямована на підвищення кваліфікації, професіоналізму, майстерності вчителів та покликана стимулювати його зростання.

Базується на принципах демократизму, загальності, всебічності, систематичності, колегіальності, доступності та гласності, безперервної освіти й самовдосконалення, морального й матеріального заохочення.

Атестаційна комісія ІІ рівня Управління освіти Красносільської сільської ради ретельно вивчає систему роботи педагогічних працівників та відвідує майстер-класи.

Саме майстер-клас є цікавою формою заняття, на якому педагог передає досвід своєї роботи через пряме коментування й демонстрацію найефективніших методів, прийомів, форм педагогічної діяльності, плануючи застосування їх усіма учасниками заняття.

Відповідно до графіку проведення майстер-класів 11.02.2022 р. гостинно свої двері відчинив для педагогів громади Красносільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів-ліцей.

Учителі, які проводили майстер-класи, передали свої знання і вміння, показали нові оригінальні методики, поділилися своєю педагогічною майстерністю з колегами інших закладів освіти, а всі інші учасники заходу отримали новий досвід.