Атестація в закладах загальної середньої освіти триває

Дата: 17.02.2022 14:26

Головною метою освіти є створення людини,

здатної робити нове, а не повторювати те,

що вже зроблено прийдешніми поколіннями.

Жан Піаже

У роботі будь-якого педагогічного колективу важко переоцінити значення процесу атестації педагогічних працівників - систему заходів, спрямовану на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність учителя до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогів.

Педагог-професіонал завжди шукає найоптимальніші шляхи для підвищення якості навчання та розвитку інтересу до предмета. Сьогодні дуже важливо, щоб учитель був творчою, само розвиненою особистістю. Адже саме Учитель має великий вплив на формування світогляду Людини, яку він навчає.

Атестаційна комісія ІІ рівня Управління освіти Красносільської сільської ради продовжує ретельно вивчати систему роботи педагогічних працівників та відвідує майстер-класи.

Своїм досвідом 16.02.2022 року поділилися з педагогами Красносільської територіальної громади вчителі Корсунського НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів-гімназія - ЗДО», які продемонстрували методи та прийоми ефективної роботи з учнями. Учасники майстер-класів отримали інформацію про позитивний досвід учителя-майстра та опанували пропоновані їм програми, методики та технології.