Розпорядження

Дата: 21.02.2022 11:31

Відповідно до статей 6, 13, пункту 8 частини першої статті 24 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2008 року № 842 „Про затвердження Концепції державної системи професійної орієнтації населення” та розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 липня 2018 року № 469-р „Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення”: 1. Затвердити план заходів з реалізації у 2019-2023 роках Концепції державної системи професійної орієнтації населення в Одеській області (додається). 2. Доручити заінтересованим структурним підрозділам Одеської обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям та рекомендувати Одеському обласному центру зайнятості, Одеському обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Одеському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, Південному міжрегіональному управлінню з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, виконавчим комітетам рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад забезпечити реалізацію плану заходів та щоквартально, до 5 числа наступного за кварталом місяця, інформувати про проведену роботу Департамент соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації, а Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації щороку до 15 січня – обласну державну адміністрацію та Міністерство соціальної політики України. 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації (питання соціальної сфери та суспільної комунікації).

Виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації                                                               С.В.Паращенко

...

Завантажити документ повністью