Дата: 07.03.2022 12:04

Сьогодні, 7 березня, Красносільський сільський голова Марина Архірій провела апаратну нараду з колективом сільської ради. Марина Миколаївна окреслила ситуацію у державі та на Одещині і наголосила, що органи місцевого самоврядування працюють в штатному режимі.
В умовах воєнного стану населення повинно отримувати усі необхідні послуги.
Тому медицина, соціальний захист, адміністративні послуги будуть і надалі надаватися відповідно до графіків. Що стосується послуг ЦНАПу - деякі системи працюють з перебоями, тому прохання до відвідувачів попередньо телефонувати адміністраторам Центру.
Зміщення графіків вивозу сміття було пов’язане з тим, що частину чоловіків було мобілізовано. Наразі дане питання врегульоване.  Велике прохання до жителів бути свідомими і не виносити гілля, старі меблі  до альфатерів, адже техніка та люди задіяні і в інших цілях для захисту нашої держави.