Красносільська сільська рада працює в штатному режимі

Дата: 19.03.2022 10:41
Кількість переглядів: 1939

Станом на сьогодні в області та громаді усе спокійно. Красносільська сільська рада працює в штатному режимі. Тож сьогодні провела чергову робочу нараду з керівниками структурних підрозділів. Перед кожним поставлені конкретні завдання щодо забезпечення життєдіяльності громади у воєнних умовах. Згідно з рекомендаціями МОН, у закладах освіти з 14 березня відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій (за погодженням з Одеською обласною військовою адміністрацією). Ведеться облік дітей, які виїхали та залишилися на території. Центр первинної медико-санітарної допомоги здійснює прийом хворих згідно з графіками роботи лікарів. Соціальні служби проводять обстеження пільгової категорії громадян для виявлення їх потреб. КП «Перспектива» працює у штатному режимі. Магазини, розташовані у громаді, забезпечені продуктами першої необхідності. Нагадуємо, що на період воєнного часу продаж алкогольних напоїв ЗАБОРОНЕНО. У всіх населених пунктах продовжується збір підписів щодо звернення України до НАТО про закриття неба, прошу вас не стояти осторонь. Для нашої спільної безпеки наполегливо прошу кожного, хто побачить нових сусідів або людину, поведінка якої є вам підозрілою, повідомляти старост, чергового штабу за номером тел. 0487933024; або за тел. 0954222730, 0500374600, 0970890416, 0673799075. Нагадую, що комендантська година триває з 20:00 до 06:00.

У цей час пересуватися за межами своїх помешкань ЗАБОРОНЕНО.

Разом легше!

Все буде Україна!