Увага! Додаткові заходи правового режиму воєнного стану

Дата: 24.03.2022 08:11

Відповідно до статей 6, 25, 27, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Закону України «Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», з метою уникнення розголошення інформації про переміщення та хід виконання завдань Сил оборони в умовах воєнного стану:

Керівникам підприємств, установ і організацій усіх форм власності, фізичним особам забороняється використання електронного комунікаційного обладнання, телевізійну, відео- і аудіоапаратуру, камер зовнішнього відеоспостереження, відеореєстраторів, тощо, для фіксації: - доріг загального користування; - об’єктів загального призначення; - об’єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, пунктів пропуску тощо; - розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони; - геолокаційної візуальної прив’язки до місць виконання завдань військовими частинами (підрозділами) сил оборони; - територіальної прив’язки бомбосховищ (місць укриття цивільного населення).