Допомога  6500  через війну: хто має право та як її отримати?

Дата: 25.03.2022 11:24
Кількість переглядів: 1925

Нова грошова допомога  через війну надається застрахованим особам, які працюють на умовах трудового договору (контракту), гіг-контракту, іншого цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, та фізичним особам — підприємцям, але не всім!
А тільки тим, страхувальники яких одночасно відповідають таким ознакам:
•  перебувають на обліку як платники ЄСВ в окремих адміністративно-територіальних одиницях за переліком, що затверджується КМУ;
•  подали в установленому законодавством порядку податкову звітність за IV квартал 2021 р. або річну звітність за 2021 рік;
•  не є бюджетними установами, фондами загальнообов’язкового державного страхування.

Як отримати допомогу?
Оформіть спеціальну картку єПідтримка в одному з банків партнерів. Після старту нової програми банки додаватимуться щодня. Оформлення картки безоплатне як онлайн, так і офлайн у відділенні банку.
Завантажте застосунок Дія та авторизуйтесь у ньому. Тобто для отримання цєї допомоги потрібно, щоб працювала Дія! І щоб вона вже запровадила оформлення цієї допомоги!
Після цього треба запит, який містить такі дані:
•  прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності);
•  дата народження;
•  реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (за наявності);
•  номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) отримувача допомоги.
При цьому отримувачі допомоги відповідають за достовірність інформації, поданої для отримання допомоги.

Розмір РАЗОВОЇ допомоги – 6500 грн. Використовуєте на власний розсуд. Строк використання цих коштів не обмежено.