Сьогодні Україна відзначає День вишиванки.

Дата: 19.05.2022 08:01

Сьогодні Україна відзначає День вишиванки. Вишиванка - це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Орнаменти, відображені у національному одязі, є не лише носієм етнічності і оберегами для кожного українця, вони носять сакральний характер гордої української нації.  І сьогодні це свято національної  ідентичності  як ніколи стало символом споконвічного бажання українців бути вільними, жити у суверенній незалежній державі  та заявити про горду незламну країну перед усім світом.  Ми віримо у наші Збройні Сили, у наших Захисників на усіх фронтах. Кожен з нас на своєму місці наближає День Перемоги над ряснявою. І ми обовязково переможемо! Все буде Україна!