Шановні випускники

Дата: 26.05.2022 15:35

У цьому році ЗНО буде проходити у формі національного мультимедійного тесту.
З 20 травня до 7 червня включно на інформаційних сторінках вступники повинні  підтвердити бажання взяти участь у НМТ і для проходження тестування вибрати з наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт.
А вже з  21 червня до 7 липня ? під час другого етапу підтвердження участі в тестуванні ? обов’язково зробити свій остаточний вибір населеного пункту в Україні або міста/країни за кордоном.
Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року НЕ ПІДТВЕРДЯТЬ своєї участі в НМТ, НЕ ЗМОЖУТЬ ВЗЯТИ УЧАСТІ В ОСНОВНІЙ СЕСІЇ ТЕСТУВАННЯ.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити з вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

Тестування проходитиме в три сесії:

основна:18 липня – 10 серпня;
додаткова: 16–20 серпня;