Дата: 26.05.2022 15:38

Тісна співпраця Красносільської сільської ради з Одеською обласною військовою адміністрацією та регіональним управлінням Сил територіальної оборони «Південь» допомагає підвищувати обороноздатність Української Армії. Проте усі добрі справи робляться тихо, особливо в умовах війни.
Сьогодні Красносільський сільський голова Марина Архірій отримала від начальника регіонального управління Сил тероборони "Південь",  полковника Станіслава Ярмоли цінну нагороду за нашу працю – іменний годинник та подяку. За суттєву підтримку та дієву допомогу Силам територіальної оборони Одещини нагороду також отримав засновник та директор групи компаній “RISOIL S.A” Шота Хаджішвілі.