Наказ керівника Одеської обласної військової адміністрації

Дата: 30.05.2022 09:22

У зв’язку із високою загрозою для життя та здоров’я людей, пов’язаною зі збройною агресією проти України, з метою забезпечення        безпеки і життя цивільних осіб, наказом  керівника Одеської обласної військової адміністрації  категорично заборонено  перебування осіб ( окрім тих, що виконують військові/ спеціальні завдання), на пляжних зонах у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області на час дії воєнного стану до його скасування/припинення, або до видачі окремого наказу.
Власникам (користувачам) приміщень, земельних ділянок, прилеглих до пляжної зони, суб’єктам господарювання у сфері готельно-ресторанного бізнесу, туризму та інших видів діяльності, що мають вихід до пляжної зони у межах прибережної захисної смуги Чорного моря, забезпечити: дотримання заборони, організацію господарської діяльності з урахування вимог наказу; щоденне візуальне обстеження прилеглої території на наявність вибухонебезпечних предметів, а у разі виявлення підозрілих предметів, невідкладно повідомляти органи ДСНС України та/або Національної поліції.