Уряд ухвалив розроблене Міністерством соціальної політики рішення, яке забезпечує можливість додаткових виплат від міжнародних організацій на мешканців територій, які тимчасово окуповані, деокуповані або знаходяться в зоні активних бойових дій.

Дата: 05.06.2022 14:22

Люди часто звертаються до нас з питанням: як отримати відповідну допомогу?
Мінсоцполітики розробило певний алгоритм на сайті ЄДопомога (https://edopomoga.gov.ua/), за яким можна зареєструватися для отримання додаткових коштів.
Хто може отримати грошову допомогу?
Внутрішньо переміщені особи, які перебувають в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб; особи, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що знаходяться в зоні активних бойових дій України.
 На сайті справа обираєте «Виплати від міжнародних організацій» та заповнюєте заявку.
Які документи та дані знадобляться для заповнення заявки?
-ПІБ згідно з ідентифікаційним документом;
-ІПН (РНОКПП)
-Паспорт громадянина України, ID-картка, Посвідка на постійне або тимчасове проживання, Свідоцтво про народження дитини;
-Адреси зареєстрованого та фактичного місця проживання;
-Ваш номер телефону;
-IBAN (необхідний для виплати допомоги на рахунок).
Платформа єДопомога збирає заявки на допомогу та передає переліки заявників Міжнародним організаціям.
дізнатись статус вашої заявки Ви зможете на цьому ж сайті, а вказавши IBAN вашого рахунку, ви можете самостійно перевірити надходження коштів на рахунок.