У Красносільській громаді 2 червня відбулося практичне заняття щодо дій під час хімічної тривоги і дій під час ввідної про  викид (вилив) аміаку на території Одеського припортового заводу.

Дата: 03.06.2022 14:28

Було розгорнуто оперативний штаб,  відпрацьовані сигнали тривоги, перевірена наявність 5% розчину лимонної кислоти, протигазів та марлевих пов’язок, наявність матеріалу для закриття можливих щілин на вікнах та дверях, розгорнуто медичний пост.  Уточнені схеми та маршрути оповіщення населення, перевірена робота гучномовців та запису повідомлень на них, розповсюджено пам’ятку серед мешканців населених пунктів громади щодо дій населення при загрозі або виникненні НС.

Щоб не обмежувати і не перешкоджати   жителям громади у повсякденному житті, населення до тренувальних навчань залучене не було.
Крім того, на виконання листа Одеської районної військової адміністрації цими днями було проведено 3-денне  навчання для фахівців цивільного захисту підприємств, установ та організацій із залученням медичних працівників щодо засобів захисту і правил поведінки в умовах особливого стану, надання медичної допомоги потерпілим, проведені протипожежні тренування.