Дата: 05.06.2022 14:30

Поради для батьків дітей молодшого віку для зменшення негативних наслідків від психотравмуючих подій:

· Намагайтеся підтримувати чи відновити звичний режим дня, наприклад, приготування їжі, школьне навчання, робота по дому тощо. Ваші діти повинні брати активну участь у повсякденних справах.
· Не намагайтеся вносити якісь зміни, наприклад, запроваджувати нові правила поведінки чи стандарти. Залиште це на майбутнє.
· Вправи та інші види фізичної діяльності покращать ваше самопочуття.
· Переконайтеся, що ваші діти повноцінно відпочивають та сплять.
· Сприяйте активному залученню дітей до різних вправ та занять (наприклад, малювання), радьте їм гратися з іншими дітьми.
· Намагайтеся підтримувати контакти з іншими родичами та друзями. Це заспокоїть і втішить не тільки вас, але й вашу дитину.
· Багато дітей потребує більше фізичного контакту, наприклад, обіймів та пестощів.
· Не залишайте дитину на самоті або з малознайомими людьми.