ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ сіл громади та власників земельних ділянок

Дата: 08.06.2022 08:54

Починається засушлива пора року.

У пожежонебезпечні періоди вогнеборці щодня мають справу з сотнями пожеж у природних екосистемах. У більшості випадків причиною загорянь стає елементарна людська недбалість

За статистикою останніх років, 90% від усіх пожеж, що виникають в екосистемах, спричинені діями людини.

Складність ситуації для рятувальних служб, які покликані реагувати на пожежі в екосистемах, полягає в тому, що вогонь сухою травою під дією вітру поширюється з неймовірною швидкістю. Окрім того, зазвичай, поряд з осередком виникнення пожежі відсутні джерела водопостачання. Наслідки від цього можуть бути непередбачуваними.

Захистіть  себе та Ваше помешкання від пожеж. Для запобігання пожеж насамперед  необхідно не допускати зростання високої трави та бур’янів на городах та біля житлового будинку.

Пропонуємо провести косіння трави та бур’янів біля житлового будинку, на городі та проводити косіння регулярно.

Слід зазначити, що відповідні роботи передбачені Правилами благоустрою населених пунктів Красносільської сільської ради. Інформуємо, що відповідно до  ст. 152  КУоАП передбачено адміністративна відповідальність за  порушення від 340 до 1360 грн.

Дякуємо. Ми разом. Все буде Україна.

Нач. відділу містобудування та архітектури                     С.О. Величко