До уваги жителів Красносільської громади, а особливо с. Ілічанки, Корсунці та Красносілки!

Дата: 08.06.2022 14:34

Ми повідомляли вам про те, що у зв’язку з дефіцитом пального КП «Перспектива» не має можливості вивозити гілля, траву, залишки меблів, які ви складуєте біля альфатерів і  своїх садиб. Нагадуємо, що вони не входять до переліку твердих побутових відходів, за вивіз яких ви сплачуєте кошти комунальному підприємству.
Деякі і досі не розуміють, що ми живемо в умовах війни – пальне сьогодні є дефіцитом, і воно потрібніше нашим військовим, медикам і правоохоронцям.
А бур'ян і гілля ви можете складувати у компостні ями, адже у кожного з вас є город.
Кожен з вас на власний розсуд і за власним бажанням засаджує городину і збирає врожай. Потрібно попіклуватися і про відходи, а саме: виділити місце на своїй ділянці  для відходів.
На жаль, не усі жителі громади реагують на наші прохання і попередження.
Тому ми вимушені будемо приймати жорсткі заходи впливу до порушників благоустрою.
У вас є час до 13 червня прибрати смітники: гілля, суху траву, будівельне та інше сміття біля своїх садиб.
З наступного понеділка будуть проводитися перевірки, на порушників будуть складатися адміністративні протоколи та накладатися штрафи розміром від 340 до 1360.
Це також стосується і тих, хто намагатиметься зносити гілля, траву та інше не побутове сміття, до альфатерів.
Адже чистота у нашій громаді складається із кожного з нас!
Дякуємо за розуміння.