Фахівці соціальних служб відвідали дітей

Дата: 16.06.2022 11:51

13 червня фахівці соціальних служб Красносільської сільської ради: Служби у справах дітей та відділу соціального захисту разом зі старостою О. Козаковою і     поліцейськими офіцерами громади відвідали 5 родин, які опинилися у складних життєвих обставинах, у с. Букачі, Павлинці і Кубанці.
Були вивчені умови, в яких проживають малолітні, проведено бесіди з батьками щодо належного виховання їх дітей та створення комфортних умов для проживання і виховання.
Батьків попередили про неприпустимість вжиття алкоголю та необхідність піклування про дітей, а також дбання про їх культурний, моральний і фізичний розвиток.
За результатами відвідування складені акти обстеження умов проживання дітей та оцінки потреб відповідних родин.