19 червня – День медичного працівника

Дата: 19.06.2022 08:00

Шановні медичні працівники!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!
За покликом серця ви займаєтесь надзвичайно відповідальною та суспільно необхідною справою - щодня лікуєте хворих, допомагаєте їм відновлюватися і навіть рятуєте людські життя.
Останні роки стали для усіх нас складним випробуванням у зв’язку з медичною реформою, поширенням коронавірусу та війною. Проте, незважаючи на труднощі, ви гідно справляєтесь з усіма викликами і професійно виконуєте покладені на вас обов’язки. Тож і надалі залишайтеся надійною опорою та підтримкою, якої сьогодні як ніколи потребують люди.
У цей день бажаю вам, шановні медичні працівники, міцного здоров’я, родинного щастя, невичерпної енергії, життєвої наснаги. Нехай на професійній ниві вас завжди супроводжує успіх та сторицею повертається добро, подароване людям.

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ