Вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти

Дата: 23.06.2022 08:41

20 червня в закладах загальної середньої освіти Красносільської ТГ відбулось вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 11-х класів. Цьогоріч їх – 29.
Як результат наполегливої праці, міцних знань, високого інтелекту та сили волі – 3 випускника нашої громади отримали  золоті медалі «За високі досягнення у навчанні»: Белік Ігор, Марченко Кирил, Томаченко Марія (Красносільський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей), усі медалісти за високі досягнення отримали премії в розмірі десять тисяч гривень.
Традиційно були відзначені і випускники, які протягом навчання проявили себе найактивнішими учнями міста, лідерами учнівського самоврядування.
Церемонію нагородження провели  сільський голова Красносільської сільської ради – Архірій М. М., начальник Управління освіти – Марченко В. О., керівники закладів загальної середньої освіти – Михалевич Н.В. та Закревська Т.М.
Дорогі випускники, ви – надія нашої громади і майбутнє України. Рідна громада пишається вами – молодими, красивими і безмежно талановитими.
Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи під мирним  небом нашої України!
Тож в добру путь випускники –  2022!