Урочистості з нагоди Дня Конституції

Дата: 28.06.2022 19:37

Сьогодні, 24 червня, з нагоди 26-ї річниці Конституції України, Одеською районною військовою адміністрацією у Біляївській громаді були організовані урочистості.

Народний депутат України Сергій Колебошин,  начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук, голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко та начальник  департаменту фінансів Одеської ОВА Марина Зінченко привітали голів громад і запрошених гостей з державним святом.

За сумлінну плідну працю, активну громадську позицію, значний особистий внесок у розбудову соціально-економічного розвитку району  Почесними грамотами  Одеської районної військової адміністрації були відзначені і наші земляки: член виконавчого комітету Красносільської сільської ради Олег Петрович Качковецький і спеціаліст відділу соціального захисту населення Красносільської сільської ради Михайлина Михайлівна Дідик.

А гарного настрою присутнім додали концертні номери місцевих працівників культури.