У с. Корсунці розпочато заміну централізованої водопровідної мережі по вул.Колгоспній

Дата: 11.07.2022 16:33

Розпочато заміну водопроводу
У с. Корсунці розпочато заміну централізованої водопровідної мережі по вул. Колгоспній на відрізку від будинку №67 до будинку №124

Напередодні жителі вулиці на загальних зборах обговорили дане питання з директором КП «Перспектива» та старостою села. Враховуючи велику зношеність трубопроводу, що призводило до постійних поривів, втрат питної води та явних незручностей, було прийнято рішення про початок ремонтних робіт.
КП «Перспектива» за кошти місцевого бюджету укладатиме нову центральну трубу, жителі облаштовуватимуть колодязі для встановлення приладів обліку води і, при необхідності, здійснюватимуть заміну лічильників.
Роботи по вул. Колгоспній розпочато від будинку №67Фото без опису