ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Дата: 25.07.2022 14:31

Красносільська сільська рада разом з ГО "Дівчата" у партнерстві з міжнародною організацією World Vision та за фінансового сприяння ADH реалізують проєкт "Підтримка ВПО в Україні", який пропонує можливості для нових красносільців (ВПО) та бажаючих Красносільської громади:
- вивчення англійської мови,
- вдосконалення української мови,
- консультації з логопедом,
- розвиваючі заняття для дітей,
- спортивні активності для дорослих,
- зустрічі з психологом,
- он-лайн консультації з юристом.

Навчання та допомога на БЕЗОПЛАТНІЙ основі.

РОЗКЛАД НА ТИЖДЕНЬ: 25.07-31.07

Чекаємо на Вас у приміщенні сільської ради у сесійній залі.
Адреса: село Красносілка, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 87А

ЩОВІВТОРКА / ЩОПЯ'ТНИЦІ

ВІВТОРОК (26.07)
О 10.00 заняття з вивчення англійської мови, викладач Алла Цибакова, викладання за методикою легкого освоєння мови.
Об 11.15 вдосконалення знань з української мови, викладач Ольга Москаленко, надання розуміння конструкцій, сталостей; засвоєння співучості української мови; ознайомлення з мовознавчими основами.

П'ЯТНИЦЯ (29.07)
Об 11.10 он-лайн/оффлайн зустріч з психологом. Кіров Володимир, сертифікований тренер-психолог, експерт з питань розкриття внутрішнього потенціалу, ефективного управління емоційним станом та формування навичок ефективної комунікації, викладач відділу підвищення кваліфікації ОРІДУ НАДУ при Президентові України (з 01.01.2022 – Інститут публічної служби та управління), керівник центру лідерства «Вершина», співавтор Співтовариства "Антітренінг". (Для особистого інтернет-підключення посилання надаватиметься напередодні)
Реєстрація учасників занять, які відбуваються у сесійній залі сільської ради, відбувається щовівторка та щоп'ятниці о 9.45 у фойє сільради.
Існує можливість індивідуальних зустрічей з кожним із викладачів.
Спеціалісти, які надають індивідуальні консультації за окремою домовленістю: логопед, юрист, психолог.
Контакти:
логопед Вікторія Хромова,+380938623082;
психолог Володимир Кіров, +380674890235.
Отримати юридичну допомогу ви можете надіславши свій запит до адвоката Олени Дришлюк на TELEGRAM за посиланням @VPO2022FREE, або будь-який месенджер за номером телефону +380674810399.

ОКРЕМО ПРОСИМО, у кого є можливість, ЗАПОВНИТИ ФОРМУ учасника безпосередньо перед навчанням або зустріччю за посиланням https://forms.gle/thhNmfRNQ9gSQQ5m6

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО НАСТУПНИХ ЗУСТРІЧЕЙ ІЗ СПЕЦІАЛІСТАМИ РІЗНИХ НАПРЯМКІВ (хореографія, легка атлетика тощо) ОЧІКУЙТЕ НЕЗАБАРОМ.
У разі змін у розкладі, буде розміщено оголошення.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Google Docs