Дата: 25.07.2022 14:33

До Дня Української Державності 24 липня в селі Іванове було проведено турнір з міні-футболу серед команд Красносільської громади. У ньому взяли участь чотири команди, три з села Красносілка: «Гільдендорф», «Гільдендорф Юніор», «Надія», та господарі футбольного майданчика - команда «Аджалик» (село Іванове).

Ігри пройшли в конкурентній боротьбі. Перше місце зайняла команда «Гільдендорф», друге - юні гравці команди "Надія".
Грамотами Красносільського сільського голови Марини Архірій були нагороджені кращі гравці турніру:
- кращий воротар Максим Стахирюк (команда «Надія»)
- кращий бомбардир Станіслав Ватан (команда «Гільдендорф»)
- кращий захисник Владислав Артамонов (команда «Аджалик»)
- кращий гравець Артем Гирич (команда «Гільдендорф Юніор»)
 Турнір пройшов в дружній атмосфері, та, нажаль, без вболівальників, що продиктовано умовами воєнного стану. Дякуємо тренерам Вадиму Руденку, Олександру Поліщуку, Віталію Михалевичу за підготовку команд та директору КЗ «Центр «Спорт для всіх» Василю Сакалюку за організацію змагання! Слава Україні!