Дата: 25.07.2022 14:51

Із 30 червня  набуло чинності розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка № 370/А-2022 «Про деякі питання забезпечення порядку та безпеки громадян».

Відповідним документом заборонено на території Одеської області до скасування/припинення воєнного стану або до видачі окремого розпорядження, в залежності від  того, яка з цих подій настане раніше:
- Використання (запуск), продаж та/або відчуження в інший спосіб
платно або безоплатно піротехнічних засобів, у тому числі, але не виключно, феєрверків, салютів і петард, незалежно від класу.
Заборона, встановлена у цьому пункті, не поширюється на піротехнічні
засоби, призначені для використання та ті, що вже використовуються
виключно підрозділами сил оборони України та у промисловості, не
забороненій чинним законодавством.
-  Рух транспортних засобів, які:
використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих
газів без шумопоглинача або систему «прямотік», та/або конструктивні
особливості системи випуску газів яких продукують надмірний (подібний до звуку випуску газів без шумопоглинача) рівень шуму, окрім транспортних
засобів підрозділів сил оборони України та транспортних засобів з
електродвигуном, використовуються в несанкціонованих авто/мото змаганнях, водії яких здійснюють небезпечне керування.
 Територіальним органам Національної поліції України та Управлінню патрульної поліції в Одеській області в межах повноважень необхідно забезпечити виконання вищезазначеного.