Виїзні обстеження усіх закладів освіти Красносільської громади

Дата: 22.08.2022 08:28

Протягом минулого тижня Красносільський сільський голова здійснила виїзні обстеження усіх закладів освіти Красносільської громади на предмет готовності до організації навчання та зустрілися з батьками для обговорення  безпеки учнів під час освітнього процесу.

З батьками і педагогами були обговорені нововведення нового навчального року, зміни у шкільних програмах,  форми навчання і безпеку учнів;  підключення до Всеукраїнської школи навчання, яка допоможе навчатися учням, які виїхали за кордон, до єдиної платформи «Нові знання»,  роботу з  електронними журналами і щоденниками та багато іншого.
Новий навчальний рік у Красносільській громаді, як і в усіх навчальних закладах України, розпочнеться 1 вересня.