Привітання з Днем Державного Прапора України від Марини АРХІРІЙ

Дата: 23.08.2022 05:01

Шановні жителі Красносільської громади!
Сьогодні ми відзначаємо День Державного Прапора України.
Це одне з найбільш знакових свят в історії України: у кожному населеному пункті піднімаються національні знамена і ми відчуваємо, що  прапор - це  наша  гордість, наш історичний дух і велич української нації.

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність.
Сьогодні український прапор – це стяг держави, що обрала європейський демократичний шлях розвитку.
Боляче про це говорити у святкові дні, але за свою незалежність Україна платить надзвичайно високу ціну – людськими життями, які забирають російські агресори.
Проте ми віримо в Перемогу і ЗСУ!
Щиро вітаю всіх жителів громади з Днем Державного Прапора України. Бажаю всім добробуту, стабільності  і мирного неба над головою!
Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг свободи та незалежності!
З повагою
Красносільський сільський голова                                     Марина АРХІРІЙФото без опису