Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України.

Дата: 23.08.2022 10:45

23 серпня у Красносільській громаді відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України.
Під синьо-жовтим  прапором український народ на весь світ заявив про своє прагнення до свободи, незалежності, гідного життя в єдиній сім’ї європейських народів.
З початком російської агресії проти України ми усвідомили, наскільки цінним для нас є життя у вільній державі.

Безжальна війна руйнує долі, забирає життя найкращих синів та доньок України. Красносільська громада втратила одинадцятьох Захисників. Це: Клемешев Сергій,  Никитенко Геннадій, Шамут Сергій, Демидов Денис, Белинський Олександр, Бондар Даніїл, Діненко Георгій, Сергієнко Валентин, Рабош Сергій, Проданов Олександр, Гусєв Володимир.
Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у боротьбі за незалежність нашої держави.
 Красносільський сільський голова Марина Архірій за сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Незалежності України вручила Подяки військовим
Почесними грамотами Одеської районної військової адміністрації та Одеської обласної ради
нагороджені:
Зопко Раїса Михайлівна, ветеран праці, мешканка с.Красносілка;
Кісова Людмила Олександрівна, завідуюча Кубанським сільським клубом;
Соколовська Любов Олександрівна, завідуюча Іванівською сільською бібліотекою;
Дойкова Марія Дмитрівна, медична сестра загальної практики сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги;
Марченко Вікторія Олександрівна, начальник Управління освіти;
Габінська Тетяна Андріївна, начальник Управління культури, молоді, спорту та туризму
Захисники урочисто підняли Державний Прапор України.
Після цього у населених пунктах громади відбулися церемонії покладання квітів до могил загиблих Героїв.