Урочисте нагородження родини загиблого Героя Красносільської громади Шамута Сергія Євгенійовича орденом «За мужність» III ступеня ( посмертно)

Дата: 23.08.2022 15:31

Сьогодні  в Одеському Украінському театрі ім. В. Василька відбулося урочисте нагородження родини загиблого Героя Красносільської громади Шамута Сергія Євгенійовича орденом «За мужність» III ступеня ( посмертно) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Сергій загинув у березні 2022 року в результаті артобстрілу в Орлівці Донецької області, рятуючи друга.

Голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко вручив
дружині Ангеліні Сергіївні, дворічному сину Героя та мамі Інні Анатоліївні орден «За мужність».
Подяку голови Одеської військової адміністрації також отримав працівник сільської ради,  офіцер Збройних Сил України Антон Анатолійович Лобан.