Привітання з Днем Незалежності України! від Марини АРХІРІЙ

Дата: 24.08.2022 06:46

Шановні земляки!
Вітаю вас з найбільш визначним святом кожного громадянина - Днем Незалежності України!
З часу, коли на карті світу з’явилася наша молода держава, минув 31 рік.
Україна - країна неймовірної краси, але з непростою долею. В усі часи український народ відстоював свою незалежність.

Сьогодні ми знову виборюємо право на свободу і суверенітет рідної держави.
Дорогою ціною дістається нам незалежність. Ми втрачаємо дітей, синів, дружин, сестер, братів, мам, бабусь, татусів та дідусів - найрідніших нам людей з усіх куточків України.
Тож зараз ми як ніколи відчуваємо, що немає значення, де ми народилися: в Одесі чи Полтаві, у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку.
Немає значення, скільки нам років і якою мовою ми говоримо.
Вирішальне значення має лише одне: наше прагнення жити у незалежній суверенній Україні.
Російський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою - відстояти мир на своїй Батьківщині.
Схиляємо голови перед подвигом Українських Героїв-Захисників, які віддали життя за наш мирний сон, низько вклоняємося перед тими, хто, не шкодуючи життя, захищає Батьківщину від агресора, наближаючи Перемогу!
Переконана, що завдяки нашим патріотизму, любові до рідної землі та професійності ЗСУ ми неодмінно переможемо і здолаємо усі перешкоди на шляху до Перемоги і розвитку України як європейської держави, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.
Від усього серця бажаю вам, шановні жителі громади, та вашим рідним міцного здоров’я, щедрої долі та якнайшвидшої перемоги!
Слава Україні!
Красносільський сільський голова  Марина АРХІРІЙФото без опису