29 cерпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2022 08:44

Шановні жителі Красносільської громади!

29 серпня у нашій державі відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Сьогодні як ніколи ми платимо високу ціну за нашу свободу і відчуваємо біль за кожним загиблим Захисником.

За час війни з росією ми втратили 11 мужніх незламних земляків, які ціною власного життя кожний день наближали до перемоги.
Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших Захисників, які до останнього подиху боронили рідну землю, її суверенітет і територіальну цілісність. Пам’ять про Героїв назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.
У цей день бажаю усім вам, шановні земляки, впевненості у завтрашнім дні, віри у краще майбутнє, а головне – щонайшвидшої Перемоги над ворогом і мирного неба над головою!

З повагою Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙФото без опису