Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: код ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти (бензин А-95)

Дата: 29.08.2022 09:05

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

код ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти

(бензин А-95)

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів», Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області (код ЄДРПОУ 04379657; адреса: 67560, Україна , Одеська обл., Одеський район, село Красносілка, вул. Набережна, 87а) інформує про проведення відкритих торгів на закупівлю бензину А-95.

Закупівля товару: код ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти (бензин А-95), КЕКВ 2210 - Предмети, матеріали, обладнання та інвентар.

Ідентифікатор закупівлі UA-2022-08-26-008043-a.

Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: придбання бензинуА-95 здійснюється для забезпечення безперебійної роботи транспортних засобів Красносільської сільської ради під час виконання функцій та завдань, що відносяться до компетенції сільської ради.

Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: відповідно до обсягів кошторисних призначень.

Очікуваний обсяг закупівлі Товару: 5 000 літрів.

Очікувана вартість предмета закупівлі Товару: 250 000,00 грн (двадцять п’ять  тисяч гривень 00 коп.)

Період поставки Товару: до 31 грудня 2022 року.

Нормативно-правові акти:

• Закон України «Про публічні закупівлі»;
  • Інші нормативно-правові акти.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики Товару, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання Товару.

Якість Товару повинна відповідати екологічним нормам ЄВРО–5, Державним стандартам України, технічним вимогам заводу виробника та вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927).

Товар повинен відповідати температурному режиму експлуатації транспортних засобів в регіонах України. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.

Учасник обов’язково повинен мати АЗС на території м. Одеси та/чи Одеської області чи мати договір з АЗС, які знаходяться на вказаній території, на надання послуг з обміну довірчих документів на пальне. Мінімум 1 АЗС повинна бути розміщена на відстані максимум до 10 км. від будівлі сільської ради, яка розташована за адресою: вул. Набережна, 87а, с. Красносілка, Одеський район, Одеська область, 67560, Україна.

Довірчі документи (талони пластикові та/або паперові)  на бензин А-95 мають бути номіналом 10л та/або 20л.

Довірчі документи на бензин А-95 повинні бути зі строком дії не менше одного року від дати придбання та з можливістю безкоштовного продовження невикористаних довірчих документів на аналогічний термін дії, гарантованим безоплатним обміном довірчих документів (обмін бланків старого зразку на бланки нового зразку, обмін пошкоджених документів, в т.ч. надірваних, з пошкодженим номером/штрих кодом, тощо) без врахування коливання ціни.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет-ресурсів: https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/detail/ та  https://finance.i.ua/fuel/17/.

Очікувана вартість Товару становить 250 000,00 грн. з ПДВ.