22 вересня - День партизанської слави Дорогі ветерани Другої світової війни, шановні учасники партизанського й підпільного руху сучасного українського фронту!

Дата: 22.09.2022 05:28

Щороку 22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановували учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу.
Сьогодні, коли рф пішла на нашу державу війною,  історія України повторюється.
Підпілля стало важливим елементом національного супротиву - наші партизани активно протидіють російським військам на всій окупованій території.

Серед них є і професійні військові, і пересічні мешканці.
Розмах українського підпілля та професійності ЗСУ сягнув такого рівня, що ворог має серйозні проблеми зі спробами утриматися на  окупованих територіях і поступово відступає.
 І сьогодні, у День партизанської слави,  ми вшановуємо  тих, хто боровся і бореться з окупантами на рідній землі.
Подвиг партизанів та підпільників завжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі.
Низько вклоняємося вам  і висловлюємо щиру подяку за те, що кожного дня наближаєте перемогу.
Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за свободу і незалежність українського народу.
У цей день щиро бажаю всім миру, єдності, сили та стійкості!
Разом ми обов’язково переможемо!
 Слава Україні!
Героям слава!

З повагою
Красносільський сільський голова                                              Марина АРХІРІЙ