Нагородження призерів та переможців "Кубку Красносілки 2022 online"

Дата: 29.09.2022 17:17

29 вересня відбулося нагородження переможців  XIV легкоатлетичного забігу «Кубок Красносілки».
Красносільський сільський голова Марина Архірій  привітала спортсменів, які успішно подолали дистанції у 6 та 11 км і показали гарні результати.
Переможцям в абсолюті (тобто, тим, які показали найкращі результати на певній дистанції) були вручені кубки та грамоти -  на дистанції 6 км: Тімур Чорний  та Ірина Квятковська, на дистанції 11 км – Олег Харицький. Решта учасників отримали від сільського голови грамоти.

Вітаючи учасників, Марина Миколаївна зазначила: «Пишаюсь вами. Ви великі молодці! Тренуйтесь, будьте сильними і не зупиняйтеся на досягнутому!»
На жаль,  цьогоріч воєнні дії в Україні внесли свої корективи і, нагородження відбувалося лише тих переможців, які проживають у  Красносільській громаді. Спортсменам з інших населених пунктів грамоти були надіслані онлайн.Фото без опису