1 жовтня свій 100-річний ювілей відзначає жителька Красносільської громади Марія Георгіївна Бродарь.

Дата: 01.10.2022 12:17

З цією визначною подією іменинницю вітає Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ:

Шановна Маріє Георгіївно!
Від імені усієї Красносільської громади вітаю Вас зі славним ювілеєм.
Це визначна дата для нашої громади, адже Ви – єдина 100-річна ювілярка на Красносільщині.
Ви прожили ціле століття, пройшли славний життєвий шлях, були свідком та учасником багатьох історичних подій.
Ваші досвід, мудрість та порядність є прикладом не лише для Ваших дітей, внуків та правнуків, а для усіх жителів громади.
З нагоди свята бажаю Вам, шановна Маріє Георгіївно,  прожити ще багато-багато років в оточенні своєї великої родини, відчувати себе прекрасно і кожен день зустрічати з посмішкою.
 Здоров'я Вам, миру, добробуту і уваги близьких.
 З ювілеєм!Фото без опису