Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради

Дата: 05.10.2022 20:31

5 жовтня під головуванням Красносільсьского сільського голови Марини Архірій відбулося засідання виконавчого комітету. Незважаючи на воєнний стан, продовжує працювати місцева соціальна цільова програма «Милосердя в дії на 2020-2022 роки». Відповідно до неї було прийнято ряд рішень про надання матеріальної допомоги жителям громади. Так, по 1000 грн виділено породіллям; допомога у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем в родинах, на придбання твердого палива, скрапленого газу на осінньо-зимовий період та внаслідок лікування тяжких захворювань.

В рамках програми до Всесвітнього дня пошти, Всесвітнього дня людей похилого віку та Дня ветерана виконкомом було прийняте рішення про вшанування ряду ветеранів-керівників та ветеранів-активістів за вагомий внесок в розбудову української державності, соціально-економічний та культурний розвиток громади.

Розглянувши звернення жителів вулиці Новоселів с.Красносілки та отримавши погодження Управління патрульної поліції Департаменту патрульної поліції в Одеській області, членами виконавчого комітету було надано дозвіл на встановлення на вулиці Новоселів пристрою примусового зниження швидкості типу “лежачий поліцейський”.Фото без опису