Перша психологічна допомога для дітей та їх батьків в період бойових дій

Дата: 07.10.2022 23:55

Перша психологічна допомога – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях.
Працівники соціальних служб Красносільської громади успішно пройшли навчання з першої психологічної допомоги.

В результаті проходження тренінгу кожен учасник отримав відповідний сертифікат.
Пройшовши такі навчання, фахівці мають набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе їм у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, який виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
Такі тренінги стануть у нагоді  всім, хто працює з дітьми і заради дітей, незалежно від їх професійного досвіду і підготовки.Фото без опису