Важлива інформація!

Дата: 11.11.2022 10:29

Красносільський сільський голова Марина Архірій вчергове звернулася до жителів громади стосовно належного санітарного утримання садиб та прилеглих до них територій:
Шановні жителі Красносільської громади!
Ми уже неодноразово повідомляли вас про заборону вивезення сміття, гілля та сухостою за межі власних садиб.

Незважаючи на численні порушення мешканців, КП «Перспектива» навіть у воєнний стан продовжує вивозити відповідні відходи за власний кошт.
Сьогодні підприємство вкотре приводило благоустрій населених пунктів до належного санітарного стану, вивозячи гілля за межі населених пунктів на землі територіальної громади. У цей час деякі громадські активісти проявили активність, викликавши на місце події поліцейських офіцерів громади.
 Дуже приємно, що поліцейські проявляють активність і починають виконувати свої прямі функціональні обов’язки. Це призведе до належного санітарного стану громади та підвищення рівня суспільної свідомості громадян.
Тому попереджаємо усіх жителів громади про те, що за вашими діями активно спостерігають громадські активісти та правоохоронці.
Наголошуємо на тому, що виносити гілля, сухостій та бур'ян за межі власних садиб категорично заборонено. Відповідні роботи КП «Перспектива» більше проводитися не буде.
 Будьте свідомими та дотримуйтесь правил благоустрою.
Разом до перемоги!Фото без опису