Сьогодні вся Україна проходить випробування війною.

Дата: 18.11.2022 14:30

Сьогодні вся Україна проходить випробування війною.
Через повторні масовані обстріли об’єктів енергоінфраструктури на всій території застосовуються екстрені відключення електроенергії у значної кількості абонентів.
Красносільський сільський голова Марина Архірій розповідає про те, які кроки здійснює влада у даному напрямку:
«Працюємо в посиленому режимі.

Що зроблено на сьогодні?
Усі об’єкти критичної та соціальної інфраструктури забезпечені електрогенераторами.
На допомогу ОСББ сільська рада виділила кошти з місцевого бюджету для придбання електрогенераторів.
Готуємо тимчасове укриття, де жителі зможуть перебувати у разі потребі.
Укладено договір на придбання буржуйок.
Комунальна спецтехніка готова до роботи у складних зимових умовах; у наявності запаси паливно-мастильних матеріалів та піщано-соляної суміші.
Підготовлені 8 стаціонарних пунктів обігріву. Це:
ТЦ «Таврія В», ТЦ «Епіцентр» в с. Ілічанці (Новомиколаївська дорога 1 км); приміщення управління культури (вул. Шкільна 1б), приміщення сільської ради (вул. Набережна 87 А) в с. Красносілці; приміщення по вул. Зелений схил 1г в с. Корсунцях; адмінприміщення старости (вул. Першотравнева 16) в с. Павлинці, у с. Івановому: амбулаторія (вул. Шевченко 3) та кафе «Юна».
Усі пункти обігріву забезпечені засобами першої медичної допомоги, запасами питної води та їжі; вони розпочнуть працювати при мінусовій температурі.
Сьогодні жителі, у яких електропостачання відсутнє більше 2 діб або електроенергію включають декілька годин на добу, можуть зарядити телефони за адресами: с. Ілічанка ТЦ «Таврія В», ТЦ «Епіцентр» у час роботи торгових центрів (9:00-19:00);
с. Красносілка: сільська рада з 9:00 до 17:00, стара амбулаторія з 9:00 до 17:00;
с. Корсунці (староста,) з 14:00 до 16:00, з 18:00 до 20:00;
с. Іванове амбулаторія з 9:00 до 12:00;
с. Переможне (ФАП) з 10:00 до 12:00;
с. Павлинка (староста) з 9:00 до 12:00 год.
Прохання до жителів підготувати необхідні запаси питної води і сухпаїв, при наявності електропостачання - тримати зарядженими телефони, повербанки та інші гаджети, адже при відсутності електропостачання сигнали повітряної тривоги можна отримати з офіційних джерел. Одним з таких є вайбергрупа «Оперативний штаб. Красносілка» https://invite.viber.com/?g2=AQAjFdK0jjVTBE7K%2BqMOBob1GLIdCKGedlrHt0le1qVZELj7YfqyFxGHE48aZDN6
Прошу кожного з вас, шановні жителі громади, з порозумінням поставитися до випробувань, які ставить перед нами війна.
Адже нам набагато легше, ніш хлопцям на передовій, які роблять усе можливе, щоб ми мали дах над головою та мирний сон.
Разом до Перемоги!
Усе буде Україна!»