22 листопада відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Красносільської сільської ради

Дата: 22.11.2022 18:13

Було розглянуто три протоколи про адміністративні правопорушення щодо порушення правил благоустрою, які надійшли від правоохоронців або були складені представниками органів місцевого самоврядування. У двох випадках зафіксовано факти скидання каналізаційних стоків і нечистот з вигрібної ями жителями с. Красносілки на узбіччя проїзних частин вулиці Незалежності та вулиці Нової.

Третій факт порушення правил благоустрою зафіксований спеціалістом Суворовської районної адміністрації стосовно складування товару на території, прилеглій до торгівельного павільйону по вулиці Генерала Бочарова. Після обговорення членами комісії прийнято рішення щодо притягнення порушників до адміністративної відповідальності та накладення штрафу у розмірі 340 грн кожному.