У Красносільській громаді розпочато поточний ремонт доріг

Дата: 23.11.2022 10:59

Незважаючи на війну, у громаді винайшли можливість частково відремонтувати дороги.

В умовах воєнного стану капітальний ремонт заборонено, тож за погодження з Одеською ОВА та Одеською РВА буде здійснюватися поточний  ремонт доріг, які знаходяться у комунальній власності.

Наразі підрядна організація розпочала роботи у с. Красносілці. До асфальтування за допомогою спецтехніки готують ділянки, які найбільше потребують ремонту на вулицях: Перемоги, Ювілейній, Радгоспній, Садовій, Лесі Українки, Новоселів, Польовій.Фото без опису

Згодом будуть  розпочаті роботи і по вулиці Незалежності.

Після укладання асфальтобетонного покриття на відповідних ділянках у с. Красносілці роботи будуть продовжені в с. Ілічанці та Корсунцях, а також інших населених пунктах громади, у тому числі, в с. Івановому, Кубанці та селах колишньої Павлинської сільської ради.