Спільні справи об’єднують громаду

Дата: 29.11.2022 11:09

Навесні жителі у с. Корсунці ініціювали на місці пустиря створення паркової зони.
Ідея була підтримана Красносільським сільським головою Мариною Архірій. Адже багато років на схил по вул. Шевченка зносили всякий непотріб і побутові відходи, а комунальники декілька разів на рік прибирали тут стихійне сміттєзвалище.

Жителі села та небайдужі підприємці очистили територію від сміття, розрівняли ґрунт, завезли чорнозем, пісок та добриво, а восени висадили біля 70 декоративних кущів та саджанців клену, каштану, липи, туї, берези, калини та павлонії.
Навесні роботи планується продовжити: висадити квіти, кущі, дерева, укласти доріжки, встановити лавки для сидіння.
Тож усі бажаючі можуть долучитися до доброї ініціативи (звертатися до старости с. Корсунці).
Разом легше!
Детальніше побачити пустир до початку робіт та його стан зараз можна натиснувши ТУТФото без опису