Дата: 01.12.2022 15:48

Тісна співпраця пенсійного фонду та Красносільської сільської ради дає позитивні результати.
1 грудня відбувся виїзний прийом начальника відділу обслуговування громадян №9 (сервісний центр) Головного управління пенсійного фонду України в Одеській області Людмили Білоус. У приміщенні Красносільського ЦНАПу було прийнято 35 громадян.

Жителі зверталися з питання замовлення пенсійного посвідчення, внесення змін до пенсійної справи,, запиту пенсійної справи за місцем проживання, отримання консультацій щодо призначення, перерахунку пенсій, уточнення стажу роботи тощо.