Чекаємо на підвищення якості зв'язку до нового року!

Дата: 02.12.2022 15:22

Одним із наболілих питань для жителів Красносільської громади залишається неналежна якість мобільного зв’язку, особливо це є актуальним в умовах війни.
Як повідомлялося раніше, для покращення зв’язку Красносільська сільська рада звернулася до ПРаТ «ВФ Україна» (Vodafone) з пропозицією встановити вежу та сучасне телекомунікаційне обладнання.

Було проведено опитування серед населення, після чого депутати на сесії сільської ради виділили земельну ділянку під становлення обладнання.
Після узгодження усієї проєктно-кошторисної документації підприємство встановило вежу, наразі здійснюються роботи по встановленню спеціального обладнання.
 Відповідно до вимог чинного законодавства України, спеціалізованим підприємством для відповідної базової станції ПРаТ «ВФ Україна» була зроблена оцінка впливу на екологічне, соціальне та техногенне середовище навколо неї. У висновку задокументовано, що базова станція відповідає вимогам «Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань».
Очікуємо завершення робіт. Керівництво підприємства інформує, бо станція у тестовому режимі розпочне працювати до кінця грудня.Фото без опису