На жаль, війна забирає найкращих

Дата: 16.12.2022 15:18

16 грудня на приміщенні Одеського ліцею №40 було урочисто відкрито пам’ятну дошку Захиснику України із с. Ілічанки Володимиру Васильовичу Гусєву, який колись навчався у даному закладі. Хлопцю було лише 25 років.

Молодий, перспективний, Володимир успішно будував кар’єру моряка.
Війна застала Володимира в морському рейсі у Дубаї. І він вирішив, що повинен стати на захист рідної землі. Через Польщу повернувся в Україну та у березні пішов на службу до Збройних Сил України.
Чоловік боронив Батьківщину як справжній патріот.
Загинув Володимир 10 серпня при виконанні бойового завдання поблизу Херсона під час мінометного обстрілу.
Попереду молодого чоловіка чекало ціле життя. Проте у війни свої плани.
Пам'ять про Героя назавжди залишиться у серцях жителів Красносільської громади.
Перед присутніми виступили побратим Володимира та секретар Красносільської сільської ради Надія Гордузенко.
На знак шани до Героя присутні разом з батьками і сестрою нашого Захисника поклали квіти до меморіальної дошки.
Вічна і світла пам’ять Герою!Фото без опису