Надавачам житлово-комунальних послуг! Важливо!

Дата: 30.12.2022 08:49

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2022   № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України» обмін інформацією між надавачами житлово-комунальних послуг та органами Пенсійного фонду України здійснюється в електронній формі через кабінети надавачів послуг на вебпорталі Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua).

Надавачі послуг на запит Пенсійного фонду України в 5-денний термін після отримання запиту повинні надати необхідні для призначення субсидій та пільг відомості.

Для реєстрації на вебпорталі та отримання доступу до кабінету надавача послуг необхідно ТЕРМІНОВО надати на електронну адресу Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області 20987385@ukr.net або i.cherniavska@od.pfu.gov.ua Кваліфіковані сертифікати електронного цифрового підпису відповідальної особи за здійснення інформаційного обміну. Телефони для довідок: (048)7251998, 0509567831, 0506171025, 0509382794.

Запрошуємо усіх надавачів (виконавців) житлово-комунальних послуг, у тому числі управителів багатоквартирних будинків, об'єднання  співвласників багатоквартирних будинків до співпраці.

Головне управління ПФУ в Одеській області